Gliwice zapowiadają nowe miejsca rekreacji
Kolejne tereny zieleni wypięknieją w Gliwicach, a mieszkańcy zyskają atrakcyjne miejsca rekreacji. Właśnie trwają przygotowania do inwestycji w śródmieściu oraz w Łabędach. Będzie więcej zieleni oraz małej architektury sprzyjającej biernemu i czynnemu wypoczynkowi. Wśród nic m.in. ławki parkowe, podesty do siedzenia czy stoły do gry w szachy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13474160832606241539)
