Rewitalizacja Miejskiego Lasku w Czechowicach-Dziedzicach
Jak zapewniają czechowickie władze miejskie, po remoncie jedno nie ulegnie zmianie: park w dalszym ciągu będzie laskiem. „Dbałość o okazałe, stare drzewa, rosnące tam od dziesięcioleci, jest jednym z priorytetów” – głosi oficjalny komunikat miejscowego UM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4778161362606241707)
