Bytom przebuduje lub zbuduje 11 ulic za 34 mln zł
Samorząd Bytomia przebuduje lub zbuduje 11 ulic łącznym kosztem 34 mln zł. Miasto dostało na to 30 mln zł z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych oraz 2 mln zł z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2022168452606232026)
