Dolnośląskie: nabór do programu wsparcia spółdzielni energetycznych
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił nabór do pierwszego w kraju Pilotażowego Programu Wsparcia Spółdzielni Energetycznych. Program jest skierowany do gmin, związków gmin oraz istniejących już spółdzielni energetycznych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20427265262606231806)



















