Polska traci miliony metrów sześciennych wody przez dziurawe sieci
Choć sezon suszy dopiero się zaczyna, problem niedoboru wody w Polsce już jest widoczny. I nie chodzi tylko o brak opadów – w niektórych systemach wodociągowych nawet 60 proc. uzdatnionej wody znika, zanim trafi do odbiorców. Jak to możliwe?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13680487112606231556)

