W miastach uruchomiono tężnie solankowe
Tężnie solankowe cieszą się coraz większą popularnością w polskich miastach. Po zimie uruchomiono tężnie m.in. w Gliwicach i Katowicach. Nowa tężnia pojawiła się w Rybniku. Korzystanie z inhalacji solankowych jest bardzo korzystne dla zdrowia i urody. Miejskie mikro-uzdrowiska otoczone zielenią, wpływają na poprawę samopoczucia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=416024492606240601)
