Wrocław wprowadza nowe standardy w sprawie kanalizacji
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu, wspólnie z Urzędem Miejskim Wrocławia, wprowadza nowy standard przyłączeń do sieci kanalizacyjnej. Zmiana oznacza większy komfort życia, niższe koszty i wyższą wartość nieruchomości.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=685847362606232210)

