Szybka deregulacja sektora energetycznego coraz bliżej? Minister liczy na przyjęcie projektu
Minister energii Miłosz Motyka wyraził nadzieję, że projekt ustawy deregulujący sektor energetyczny i ciepłowniczy ma szansę trafić do parlamentu i zostać przyjęty w ciągu najbliższych tygodni. Nowe przepisy mają przede wszystkim usprawnić i przyspieszyć procedury administracyjne dla przedsiębiorców inwestujących w odnawialne źródła energii (OZE) na własne potrzeby.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11169949782606241613)




