Polskie miasta inwestują w zieleń mimo pandemii koronawirusa
Zamknięte parki, place zabaw i inne tereny rekreacyjne - tak wygląda w tej chwili rzeczywistość wszystkich polskich miast. Epidemia musi jednak kiedyś minąć, a mieszkańcy będą mogli nadal cieszyć się terenami zielonymi. Mimo trwającej epidemii miasta realizują i planują kolejne "zielone inwestycje".
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12516374172606250438)
