Narodowe Święto Niepodległości wśród kwiatów i drzew
Zazwyczaj, przypadające na 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości, obchodzimy składając bukiety, wieńce i wiązanki ciętych kwiatów w lokalnych miejscach pamięci, czy też pod pomnikami. I nie ma w tym niczego złego, bo każda forma upamiętniania zasług naszych poprzedników i przodków jest dobra. Są jednak przykłady upamiętnień zasługujące na szczególną popularyzację. Jest tak, ponieważ wiążą się one z pozostawianiem trwałego i bardzo wartościowego śladu w postaci nasadzeń drzew, czy też innego rodzaju roślinności. Poniżej przywołujemy kilka inspirujących przykładów z ostatniego czasu, ze świadomością tego, że każde nasadzenie roślin to trwała i zawsze korzystna dla nas zmiana.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16509708172606241623)
