Poznań. W mieście rozpoczyna się obowiązkowa deratyzacja
W Poznaniu rozpoczyna się deratyzacja, której celem jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przenoszonych przez szczury i myszy. Właściciele i zarządcy nieruchomości mają obowiązek wyłożenia preparatów do zwalczania gryzoni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=204284332606220334)
