Śląskie: bielskie MZK buduje stację ładowania autobusów elektrycznych
Budowę stacji ładowania autobusów elektrycznych rozpoczął w swojej zajezdni bielski Miejski Zakład Komunikacyjny. Przedstawiciel przewoźnika Michał Gąsior podał w poniedziałek, że inwestycja warta 8,5 mln zł przyspieszy rozwój elektromobilności w spółce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3294860562606231212)

