Oświęcim i 9 nowych elektrycznych autobusów
Jak informuje Bożena Fraś, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Oświęcimiu, w drugiej połowie 2025 roku do tego miasta dotrą dwa z dziewięciu autobusów elektrycznych, które zasilą tabor oświęcimskiego MPK. Zastąpią one najbardziej wysłużone pojazdy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6528595322606250102)
