Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: MZK

Łącznie artykułów: 5.

Gorzów Wlkp. W przyszłym roku bezpłatna komunikacja miejska

Gorzów Wlkp. W przyszłym roku bezpłatna komunikacja miejska

20.01.2025
0

Od początku 2026 r. posiadacze gorzowskiej karty mieszkańca będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej bezpłatnie. By mieć taką kartę trzeba mieszkać i płacić podatki w Gorzowie Wlkp. Według prezydenta miasta, bezpłatna komunikacja miejska jest rozwiązaniem dogodnym dla uczniów i to oni są jednym z najważniejszych adresatów tego pomysłu.

css.php
Copyright © 2026