Nowe Skalmierzyce zmierzą się z pozwem na 6 mln odszkodowania
Inwestor budowalny złożył pozew, w którym domaga się od gminy Nowe Skalmierzyce odszkodowania w wysokości 6 mln zł. Urząd gminy podjął działania w celu zalegalizowania spornego budynku i rozwiązania problemu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=252946912606240928)


