Od września bezpłatna komunikacja miejska w Stalowej Woli
Mieszkańcy Stalowej Woli od września będą mogli za darmo jeździć komunikacją miejską. Miasto na to stać, a prezydent Lucjusz Nadbereżny, chce w ten sposób przekonać do korzystania z transportu publicznego. Do tej pory prawo do bezpłatnych przejazdów mieli emeryci i renciści po 60. roku życia oraz dzieci z rodzin wielodzietnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2921764962606241818)
