Tysiąc opon porzuconych w lesie. Nadleśnictwo szuka śmieciarza
Trzy wielkie góry zużytych opon znaleziono w Cewicach koło Lęborka. Leśnicy oceniają, że ktoś musiał zadać sobie wiele trudu, by wywieźć je do lasu, bo musiał odbyć kilka kursów. Śmieciarza szuka już policja, a leśnicy w internecie apelują o pomoc w znalezieniu sprawcy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15274849942606251925)
