Park im. ks. Tadeusza Kirschke w Poznaniu z nowymi ścieżkami spacerowymi
Nowe oblicze zyskał park im. ks. Tadeusza Kirschke w Poznaniu (czyli obszar pomiędzy ulicami Nadolnik, Mariacką i Hlonda). W niezagospodarowanej do tej pory części parku pojawiły się drzewa i krzewy, a w miejscu tzw. przedeptów i betonowych płyt utworzono minerale alejki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14475253022606242249)
