Żółta kartka dla właścicieli boisk z nawierzchnią ze sztucznej trawy
Problem zagospodarowania nawierzchni z boisk wyłożonych tzw. sztuczną trawą, szczególnie wybudowanych w ramach programu „Orlik 2012”, w ostatnich miesiącach zaczyna być coraz częściej obecny w debacie samorządowej. Wielu zarządców tego typu obiektów jest bowiem zmuszonych do wymiany dotychczasowej nawierzchni w związku z kończącym się okresem jej przydatności do wykorzystania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18405657682606241201)

![Nowoczesne przestrzenie w polskich miastach. Jakie są najnowsze trendy? [GALERIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2019/09/plac-litewski-i-widok-na-deptak-noca-300x169.jpg.pagespeed.ce.oCO-u_LnOz.jpg)