O zielonej retencji w miastach debatowali w Gdańsku
Jakie są korzyści z wprowadzania zielonej retencji miast? To z pewnością sposób na adaptację miast do zmian klimatu, ale także obniżenie kosztów, poprawa estetyki, mikroklimatu, to także wsparcie bioróżnorodności i poprawa jakości wód opadowych. W Gdańsku trwa 3. edycja konferencji "Zielona Retencja", która konsoliduje środowisko branży wodnej i zielonej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=656865912606231555)

