KAS zatrzymała ponad 37 ton nielegalnego złomu aluminium z Niemiec
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa udaremniła kolejny nielegalny transport odpadów. Na autostradzie A4, w okolicach przejścia granicznego w Jędrzychowicach, funkcjonariusze zatrzymali dwa samochody ciężarowe jadące z Niemiec, które przewoziły łącznie ponad 37 ton złomu aluminium.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3487290252606260039)

