Nielegalne odpady odkryte podczas prac wodociągowych
Podczas budowy sieci wodno-ściekowej pracownicy Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego dokopali się do składowiska nielegalnych odpadów. Według szacunków, w miejscu realizowania inwestycji może zalegać ponad 400 tys. ton śmieci.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15527519242606231827)



