20 nowych autobusów zasilanych CNG trafi do Radomia. MPK stawia na ekologię
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu rozbudowuje swoją flotę o kolejne niskoemisyjne pojazdy. Spółka podpisała umowę na dostawę 20 autobusów zasilanych sprężonym gazem ziemnym (CNG). Inwestycja, warta ponad 33 mln zł, ma na celu zwiększenie udziału ekologicznego transportu w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=68094502606231503)
