Nitro-Chem zakończył sprzątanie po sobie w Chabielicach w Łódzkiem
We wtorek, 23 stycznia 2024 r. spółka „Nitro-Chem” S.A. zgodnie z zapowiedziami zakończyła w Chabielicach utylizację paletopojemników z odpadami pochodzącymi najprawdopodobniej z działalności produkcyjnej Spółki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9246688582606242315)



