Innowacyjna „Deamonifikacja odcieków” we Wrocławiu
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu, we współpracy z Politechniką Wrocławską, udzieliło MPWiK w Żywcu licencji na zastosowanie nowatorskiego sposobu oczyszczania ścieków. Nowe rozwiązanie nazwano „Deamonifikacją odcieków”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17323116542606241421)
