Nowy dworzec kolejowy w centrum Wodzisławia
Mieszkańcy Wodzisławia skarżyli, że obsługujący ich dworzec znajduje się daleko od centrum miasta. - Już niebawem w centrum grodu, niedaleko od rynku, uruchomimy zatem nową stację – odpowiedziały władze kolejowe odpowiedziały.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4761653432606250159)
