Transformacja energetyczna Śląska a miejsca pracy dla młodych
Największym wyzwaniem transformacji energetycznej na Śląsku jest zapewnienie młodym ludziom pracy poza górnictwem – ocenił wiceminister energii Marian Zmarzły podczas konferencji w Rydułtowy. Jak podkreślił, od tego zależy, czy młodzi pozostaną w regionie i zwiążą z nim swoją przyszłość.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16769402912606240901)

