Nowelizacja ustawy o zaopatrzeniu w wodę. Nowe obowiązki dla gmin na horyzoncie
Senat przyjął bez poprawek nowelizację ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków. Za było 63 senatorów, przeciw 29, nikt nie wstrzymał się od głosu. Teraz ustawa trafia na biurko prezydenta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=835007722606232302)







