Kielce inwestują w zielony transport
Pięć autobusów elektrycznych, siedem nowych przystanków i nowa linia przez ścisłe centrum – to elementy projektu, na który Kielce otrzymały ponad 12,5 mln zł unijnego dofinansowania. Pojazdy mają obsłużyć m.in. ulicę Śląską, Kościuszki i Leszczyńską.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15316063822606260821)
