Śmieci ze składowiska w kanalizacji. Wodociągi wypowiadają umowę i zawiadamiają prokuraturę
Sądeckie Wodociągi złożyły w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez firmę odpadową. Podstawą zawiadomienia jest zagrożenie prawidłowego działania urządzeń kanalizacji sanitarnej oraz oczyszczalni ścieków w Nowym Sączu – napisano w oświadczeniu. Sądeckie Wodociągi wypowiedziały też umowę na odbiór ścieków z administrowanego przez spółkę NOVA składowiska odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10098297922606240450)
