Sejmik za utworzeniem obszaru chronionego krajobrazu w Parku Śląskim
Radni sejmiku woj. śląskiego w poniedziałek przyjęli stanowisko popierające utworzenie obszaru chronionego krajobrazu w Parku Śląskim. Wicemarszałkini Joanna Bojczuk zapowiedziała, że wkrótce powołany zostanie zespół roboczy z udziałem społeczników.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18890286872606231137)

