Lublin. Dwa projekty na edukację ekologiczną z dofinansowaniem
"Lublin dla natury" i "Zapobiegaj powstawaniu smogu" to dwa ekologiczne projekty, które zrealizuje miasto przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzisiaj (22 stycznia) Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin, Lucyna Sternik – Skarbnik Gminy Lublin oraz Stanisław Mazur – Prezes Funduszu podpisali umowy na ich dofinansowanie w wysokości ponad 88 tys. zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1185210512606242213)




