Cyberatak na giganta energetycznego. Mieszkaniec Szczecina zatrzymany przez CBZC
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali mieszkańca Szczecina podejrzanego o włamania do systemów informatycznych jednej z największych spółek energetycznych w Polsce. Mężczyzna miał ingerować w dane klientów i przejmować środki z nadpłat. Grozi mu do 5 lat więzienia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19186301972606231057)






