Gorzów nie chce marnować ciepła
Gorzów Wielkopolski rozpoczął jeden z największych projektów termomodernizacji w Polsce. Przejdzie ją 15 budynków użyteczności publicznej – szkół, przedszkoli, żłobków, obiektów administracyjnych oraz placówek opiekuńczych. Będzie ona realizowana w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) z wykorzystaniem środków unijnych. Ważnym elementem projektu jest system zarządzania energią.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1137797632606231321)




