Bakterie sprowadzone z Austrii w polskiej oczyszczalni
Spółka „Wodociągi Słupsk” już wkrótce wdroży jedną z najnowocześniejszych na świecie technologii umożliwiających beztlenowe usuwanie azotu amonowego z odcieków pofermentacyjnych. W oczyszczalni ścieków w Słupsku trwa rozruch technologiczny reaktora deamonifikacyjnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12093141842606272017)
