Pralki, lodówki, telewizory... te elektrośmieci oddawali katowiczanie najczęściej
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Katowicach podsumowało pierwsze dwa miesiące usługi odbioru elektrośmieci z mieszkań i domów katowiczan – jakich sprzętów pozbywano się najczęściej? Ilość zebranych telewizorów kineskopowych może zaskoczyć.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1605319722606221051)
