Gorlice. Przechowywali setki ton nielegalnych chemikaliów, zapłacą 500 tys. zł kary
Osiem osób zostało oskarżonych przez prokuraturę w związku z nielegalnym magazynowaniem odpadów w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie) na terenie byłej rafinerii Glimar. Oskarżeni zarobili na procederze niemal 3 mln zł. Teraz będą musieli zapłacić 500 tys. zł kary i grozi im do 12 lat więzienia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14242857882606250558)
