Kilkanaście tysięcy litrów niebezpiecznych substancji zakopanych pod ziemią
Inspektorzy warszawskiego WIOŚ prowadzą sprawę porzuconych i częściowo zakopanych beczek z niebezpiecznymi substancjami. Znaleziono je na działce należącej do firmy budowlanej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10637030092606252134)
