Śledztwo ws. porzucenia zużytych opon w lesie na Mazurach
Olsztyńska prokuratura rejonowa wszczęła w środę śledztwo w sprawie nielegalnego składowania odpadów w gminie Purda (woj. warmińsko-mazurskie). W miniony weekend odnaleziono tam ponad tysiąc zużytych opon, które ktoś wyrzucił na polu i w lesie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19634681182606232304)
