Kraków. Pierwszy ogród społeczny parcelowy dla miejskich ogrodników
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zamierza stworzyć ogród społeczny parcelowy, w którym mieszkańcy będą mogli zasubskrybować niewielkie działki i zostać ogrodnikami. Przedsięwzięcie ma ruszyć wiosną 2025 r. i będzie dysponować 50-60 poletkami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21466934932606240118)
