W Inowrocławiu wybiorą ogrodnika roku
Konkurs to tylko jeden z elementów kampanii „Zielony Inowrocław”, która ma na celu zachęcić mieszkańców do włączenia się w kształtowanie wizerunku miasta. Zgłoszenia przyjmowane będą w trzech kategoriach: najładniej zagospodarowany ogródek przydomowy, balkon oraz ogródek działkowy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21007324522606241252)
