Reklama

AD1A FITE 2024 [09.07-21.08.24]

W Inowrocławiu wybiorą ogrodnika roku

W Inowrocławiu wybiorą ogrodnika roku
Dominika Nochowicz
17.08.2017, o godz. 10:04
czas czytania: około 1 minuty
0

Konkurs to tylko jeden z elementów kampanii „Zielony Inowrocław”, która ma na celu zachęcić mieszkańców do włączenia się w kształtowanie wizerunku miasta. Zgłoszenia przyjmowane będą w trzech kategoriach: najładniej zagospodarowany ogródek przydomowy, balkon oraz ogródek działkowy.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD 1B DZIAŁKA ecoworki.pl WOOD RECYCLING

Kampania „Zielony Inowrocław” została zainaugurowana kilka miesięcy temu i potrwa do końca roku. W jej ramach, poza konkursami nasadzane są drzewa, porządkowane skwery i prowadzone są akcje, których celem jest podnoszenie walorów przyrodniczych i krajobrazowych miasta, dzięki aktywnej postawie mieszkańców.

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Inowrocławia. – Kryteriami wyboru zwycięzców będą m.in. estetyka, oryginalność, różnorodność roślinna oraz nowatorskie rozwiązania zastosowane przy upiększaniu ogródków i balkonów – mówi Ewa Witkowska, zastępca prezydenta.

Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć pisemne zgłoszenie wraz z załączonymi zdjęciami obiektów w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Inowrocławia, mieszczącym się przy ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, w terminie do dnia 30 sierpnia 2017 r. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Inowrocławia, pok. 19 lub pobrać ze strony internetowej www.inowroclaw.pl (zakładka Zielony Inowrocław).

Do wygrania są cenne nagrody:

I miejsce – bon podarunkowy o wartości 1000 zł,

II miejsce – bon podarunkowy o wartości 700 zł,

III miejsce – bon podarunkowy o wartości 500 zł.

Więcej informacji na temat kampanii oraz regulamin konkursu można znaleźć na: www.inowroclaw.pl

 

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 AKADEMIA BDO [16.07-25.08.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Zieleń miejska
css.php
Copyright © 2024