1 / 2

Konkurs to tylko jeden z elementów kampanii „Zielony Inowrocław”, która ma na celu zachęcić mieszkańców do włączenia się w kształtowanie wizerunku miasta. Zgłoszenia przyjmowane będą w trzech kategoriach: najładniej zagospodarowany ogródek przydomowy, balkon oraz ogródek działkowy.

Kampania „Zielony Inowrocław” została zainaugurowana kilka miesięcy temu i potrwa do końca roku. W jej ramach, poza konkursami nasadzane są drzewa, porządkowane skwery i prowadzone są akcje, których celem jest podnoszenie walorów przyrodniczych i krajobrazowych miasta, dzięki aktywnej postawie mieszkańców.

Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Inowrocławia. – Kryteriami wyboru zwycięzców będą m.in. estetyka, oryginalność, różnorodność roślinna oraz nowatorskie rozwiązania zastosowane przy upiększaniu ogródków i balkonów – mówi Ewa Witkowska, zastępca prezydenta.

Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć pisemne zgłoszenie wraz z załączonymi zdjęciami obiektów w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Inowrocławia, mieszczącym się przy ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, w terminie do dnia 30 sierpnia 2017 r. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Inowrocławia, pok. 19 lub pobrać ze strony internetowej www.inowroclaw.pl (zakładka Zielony Inowrocław).

Do wygrania są cenne nagrody:

I miejsce – bon podarunkowy o wartości 1000 zł,

II miejsce – bon podarunkowy o wartości 700 zł,

III miejsce – bon podarunkowy o wartości 500 zł.

Więcej informacji na temat kampanii oraz regulamin konkursu można znaleźć na: www.inowroclaw.pl

 

Czytaj więcej

Skomentuj