3. Seminarium Kaucyjne już 8 kwietnia
Już 8 kwietnia 2026 roku Warszawa stanie się centrum dyskusji o kluczowych zmianach w gospodarce odpadami. Fundacja RECAL wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają na III Seminarium Kaucyjne – wydarzenie, które gromadzi decydentów, ekspertów oraz przedstawicieli biznesu, aby wspólnie omówić kształt rewolucji w polskim systemie zbiórki opakowań.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8843621022606242029)

![Przyszłość recyklingu opakowań aluminiowych [transmisja z webinaru]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2024/02/recal-a-sowinska-300x189.jpg.pagespeed.ce.CoC6M_-sMk.jpg)