Będą grzywny za brak deklaracji śmieciowej?
W dzisiejszych realiach samorządom brakuje narzędzi do sankcjonowania mieszkańców, którzy nie złożyli deklaracji śmieciowej. Ministerstwo Środowiska chce dać gminom takie narzędzie. Problem w tym, że nawet samorządowcy uważają je za bardzo kontrowersyjne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9848833112606252033)
