Wrocław. NIK skontroluje gospodarowanie odpadami w mieście?
Członkowie Stowarzyszenia SOS Wrocław złożyli w delegaturze NIK wniosek o przeprowadzenie kontroli systemu gospodarowania odpadami. Ich wątpliwości budzi brak rozstrzygniętych przetargów na takie usługi i prowadzenie zamówień z „wolnej ręki”. Zdaniem spółki Ekosystem tezy te są nieprawdziwe.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15049149052606250511)


