Droższy wstęp na molo w Kołobrzegu już od 25 kwietnia
Wraca płatny wstęp na kołobrzeskie molo. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podał, że od 25 kwietnia za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 9 zł, a za ulgowy 5 zł. To drożej niż w zeszłym roku. Dla niektórych osób wstęp w godzinach 9-21 będzie darmowy, ale nie będzie to już dotyczyć tych, którzy opłacą tzw. klimatyczne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17096903892606241915)


