Miasto pyta, czy mieszkańcy chcą spalarni i jak usprawnić gospodarkę odpadami
Czy częstotliwość odbierania odpadów jest zadowalająca, a dostępność worków i pojemników jest wystarczająca? Jak wysoka powinna być kara za brak segregacji odpadów? Czy Pani/Pana zdaniem odpady powstałe w sortowni odpadów nienadające się do recyklingu powinny być spalane? Czy spalanie odpadów mogłoby odbywać się w instalacji na terenie Opola lub w bliskim sąsiedztwie Opola? To tylko niektóre z pytań, jakie w ankiecie skierowanej do mieszkańców zadał opolski ratusz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9091046342606251940)
