Przed sądem we Wrocławiu staną oskarżeni o korupcję, w tym były starosta i wójt Kołobrzegu
Nie Sąd Rejonowy w Kołobrzegu, a ten dla Wrocławia-Fabrycznej ma rozpoznać sprawę sześciu oskarżonych o korupcję, w tym byłych: starosty powiatu kołobrzeskiego Tomasza T., wójta gminy Kołobrzeg Włodzimierza P. i prezesa wrocławskiej firmy farmaceutycznej Stanisława H.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6754012022606241423)



