Aż 143 oczyszczalnie ścieków w jednej gminie. Jak to możliwe?
Gminy województwa lubuskiego porządkują swoją gospodarkę wodno-ściekową. Ośno Lubuskie i Nowogród Bobrzański dostały dotacje na modernizację gminnych oczyszczalni ścieków. To jednak nie wszystko. Gmina Nowogród Bobrzański wybuduje w tym roku aż 143 przydomowe oczyszczalnie ścieków!
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18433390742606260440)
