Prezydent miasta był oskarżany w sprawie przetargów w gospodarce odpadami. Sąd go uniewinnił
Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim uniewinnił Jarosława Górczyńskiego, prezydenta tego miasta od zarzucanych mu czynów. Samorządowiec był oskarżony o przekroczenie uprawnień w związku z przetargami na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5698043822606250231)
